Monero se řadí do skupiny alternativních kryptoměn. Těžba bitcoinů už totiž není tak efektivní, jak tomu bylo doposud a proto se dává šance i ostatním kryptoměnám, které začínají být oblíbené. Těžba monero navíc není tak složitá a nepotřebujete k ní žádné náročné zařízení. Je možné ji zvládnout pomocí RIGu s vysoce kvalitními grafickými součástkami. RIG by měl mít základní součástky. Ideální jsou také čtyři nebo i více jednotek GPU.

lidé v kanceláři

Monero miner je klasický RIG osazený součástkami. Monero je virtuální měna, která je anonymní. Její anonymita je také velkou výhodou. Díky své anonymitě se dostává na přední příčky v popularitě. Abyste mohli těžit, co nejefektivněji musíte mít k tomu správně nastavené zařízení.

Správně nastavené zařízení je klíčem k úspěchu

Klíčem k úspěchu těžby kryptoměny Monero je rozhodně správně nastavené zařízení. Abychom docílili nejvyšší efektivnosti, potřebujeme mít správně nastavené a dostatečně výkonné RIGu. Další důležitou součástí tohoto zařízení je správný software. Nesmíme podceňovat význam softwaru, protože bez něj by to nešlo a zařízení by vám vlastně bylo k ničemu. Monero mining by bez softwaru byl vlastně nemožný. Díky těmto zásadám získáte tuto měnu snadno a rychle a to bez nežádoucích problémů.

malý diář

Nečestné vydělávání u nás nenajdete

V mnohých případech jsme se již setkali s nekalými úmysly, které se týkají těžby právě této kryptoměny. Ovšem v našem případě se můžete spolehnout, že na to jdeme poctivě. Nezneužíváme portály, abychom na úkor zlomyslnosti nebo nezákonného jednání zbohatli. My na to jdeme efektivně a poctivě.

  • Každý si může zjistit, jak je jeho výsledek efektivní. Pomůže vám v tom kalkulačka zvaná Monero calculator. Pomocí tohoto nástroje zjistíte, jestli jste efektivní a jestli se vám těžba vyplatí.

pracovní laptop

Velkou výhodou je anonymita této měny. Mezi další kladné vlastnosti se řadí zvyšující se hodnota. Další potěšující zprávou je jednoduchost těžby. Efektivní a snadné opět velké výhody. A v neposlední řadě je tato měna založená na CryptoNote.