V posledních letech se čím dál tím více setkáváme s takzvanými mobilheimy neboli mobilními domy. Jenomže ty už zdaleka nevypadají tak, jako v minulosti. Tato obydlí „na kolečkách“ se plně přizpůsobují moderním trendům a novodobým podmínkám a tak můžeme na sto procent mluvit o velice vhodné alternativě vlastního bydlení, avšak s velice nízkými náklady. Mnoho z nás si v posledních letech uvědomuje, že zařídit si vlastní bydlení není žádná legrace. Koupě bytu přijde už v dnešní době na miliony a za stejnou cenu můžete mít vlastní dům a to bez starostí.

mobilní dům

Vybírat si můžete z již postavených obydlí, které jsou okamžitě k dispozici. Velký výběr ze skladových zásob vám zajistí, že si můžete svůj vysněný dům, podle svých představ, kdykoliv vybrat, koupit a v podstatě odvést, ale profesionální přepravu vám zajistíme, takže se nemusíte o nic starat. Zajistíme nejenom profesionální přepravu vámi vybraného nového domova, ale také plnohodnotné ustavení, a úpravu terénu před dovezením, aby všechno fungovalo a klapalo tak, jak má. Nemusíte si předem dělat žádné starosti.

Vybírejte z širokých skladových zásob nebo si nechejte dům vyrobit podle svých představ

Mobilní domy se těší velké oblibě nejenom u mladých párů, ale také u starších lidí, kteří mají například před důchodem. Tento typ obydlí se hodí také pro rodiny s malým dítětem. Vybírat si můžete z různých typů:

  1. Objekty, které máme skladem.
  2. Lavaro
  3. Relax
  4. Design
  5. Steel
  6. Tube

mobilheim
Každý typ je něčím výjimečný a je jenom na vás, jakou variantu si zvolíte právě vy pro vaše budoucí nové bydlení. Na tento typ stavení nemusíte čekat dlouhé měsíce. Nemusíte žádat na úřadech o milion povolení, nemusíte řešit složité náležitosti, ani ztrácet peníze tím, že si soukromý dům necháte postavit firmou. V tomto případě se totiž jedná o velice rychlé jednání. Pomůžeme i s úvěrem. Vše můžete zařídit, pokud u sebe budete mít náležité doklady, již při výběru konkrétního typu.

5/5 - (1 vote)