Jestliže i vy patříte mezi milovníky her, kteří rádi řeší různé úkoly a mnohdy se potýkají s problémem, se od nich vůbec odtrhnout, protože by rádi dosáhli samotného cíle, pak byste si mohli udělat se svou drahou polovičkou nebo kamarády výlet do Kolína a hru zažít na vlastní kůži.
V Kolíně naleznete místnost zvanou Enigma, ve které si budete moct zahrát vámi vybranou hru naživo. Je ale potřeba, abyste si sestavili tým, který bude o dvou až pěti členech. Následně už zbývá vstoupit do místnosti, ve které budete řešit všelijaké hádanky, hledat skrýše apod. Na vyřešení daného problému budete mít okolo 75 minut.hledání hesla.jpg
Lidé si velmi pochvalují hru zvanou Dvojitý agent. Budete v ní zjišťovat skutečnosti o vašem kolegovi a řešit logické hádanky.
Na těchto 75 minut určitě nezapomenete. Všechny hry jsou zaměřeny na boj s časem a záhadami. Hrou můžete překvapit kamarády, rodinu nebo kolegy.
Hry jsou vhodné pro děti od 15 let. U mladších musí být doprovod dospělé osoby.
Ceny se vždy odvíjí od velikosti skupiny.
Není se čemu divit, že jsou únikové hry tak oblíbené. Je navíc jedno, jestli jste holka nebo kluk.
Právě pestrost týmu a rozdílné uvažování jsou tím, co dělá z únikových her takovou zábavu.týmová práce.jpg
Exit game Praha enigmaescape.cz jistě zaujme každého.
V Praze ale každý den vznikají nové místnosti. Denně jsou navíc aktualizovány stránky, které se zabývají únikovými hrami, aby svým fanouškům poskytli co nejvíce nových informací a poukázali na nové místnosti.
Pokud jste začátečníci, pak určitě nezoufejte. Můžete si na začátek vybrat hru, která nebude nijak složitá. Můžete také zamířit do sekce slev a vybrat si takovou únikovou hru, která bude se slevou.
Můžete se také setkat s tím, že budou vyhlášeny soutěže o vstupenky zdarma a i všelijaké jiné soutěže, do kterých byste se měli určitě zapojit. Neváhejte proto sledovat internetové stránky únikových her.
Užijte si tuto skvělou zábavu i vy. Nebudete litovat.

5/5 - (2 votes)